Translate

pátek 17. března 2017

Velikonoční přání podle sketche

...původní předloha je od Mojo Monday, tvořily jsme podle ní ale tentokrát v klubu Cardmakingu na Fléru... ;)
Vzhledem k načasování jsem tvořila v duchu Velikonoc. Ladila jsem do barev pro Velikonoce netradičních a oproti původní předloze jsem místo kruhu v pravé spodní části použila visačku s narazítkovaným zajícem a textem.

čtvrtek 16. března 2017

První Velikonoční.

Velikonoční, sněženkové, jarní.... Do Velikonoc zbývá jeden měsíc, pro někoho času spousta, pro mě velmi málo. Na poslední chvíli zase nebudu stíhat, takže je nejvyšší čas začít "Velikonocovat". Zatím jsem ještě úplně neopustila jarní tématiku a místo vajíček a zajíčků jsem to vzala trošku "floristicky".
 Inspiraci s fotografiemi jsem vytvořila pro e-shop ScrapArt.
http://www.scrap-art.cz/

úterý 14. března 2017

Steampunkové přání pro muže.

Steampunk mě neustále fascinuje. Těch ozubených koleček, vynálezů a historické obrázky, to je vážně krása. Challenge The Male Room na téma Steampunk jsem si musela zkusit zpracovat "po svém".
Použila jsem obrázek ze sady papírů UHK Gallery, doplnila jsem výseky, razítkováním, svorkami šroubků a prošitím.

pondělí 13. března 2017

Monochromatická paletka

...paletka bez výrazných veselých barev, to je opravdu výzva ;) S takovou jsme si teď hrály v klubu Cardmakingu na Fléru.
Snažila jsem se i takto nevytvořit smuteční přání, protože černá a šedá nemusí být nutně jen na kondolenci. Naopak jsem to otočila do svatebního. Šedo-bílá působí vznešeně, bylo mi jasné, že na přáníčku musí být i půlperličky a "historizující" rámeček – chipboard. Samozřejmě také romantická krajka a květiny.
Papíry jsem použila z kolekce UHK Gallery Misty Morning a Mushrooms.

neděle 12. března 2017

Jarní náhrdelník pro Vintage Crafting

Jaro už je cítit ve vzduchu, na stole se mi objevila kytička sněženek a já jsem se rozhodla Vám ukázat, jak jednoduše si můžeme za pomocí scrapbookového materiálu vytvořit svěží jarní náhrdelník. S materiálem z www.organizatorka.sk můžeme vytvářet nejen papírová přání, layouty a PL, ale také různé dekorace a ozdoby pro sebe.

Inspiraci jsem vytvořila pro blog vintagecrafting.sk e-shopu organizatorka.
Podrobnější fotonávod na vytvoření takovéhoto jarního náhrdelníku najdete na blogu vintagecrafting.

čtvrtek 9. března 2017

Přání poskládaná z jarní nálady.

Už když ráno vstanu a vidím, jak je úžasně slunečno, těším se na nový den. Pak když vyjdu ven, je cítit jaro ve vzduchu a usmívám se na celý svět. Ptáci zpívají a je kráááásně. A přesně tyto pocity si pak nosím s sebou zpátky domů a všechno se to zákonitě musí odrazit v dalším tvoření. Takže tu mám pro inspiraci 2 jarní svěží květinová přání k narozeninám.
 Inspiraci s fotografiemi jsem vytvořila pro e-shop ScrapArt.
http://www.scrap-art.cz/

neděle 5. března 2017

Holmes in Love ještě jednou

Do papírů UHK Gallery a speciálně této kolekce jsem se opravdu zamilovala.... Obrázky srdce jsou takové "naturální" a mně se hrozně líbí, že nevznikají otřelá sladká přáníčka ;)

 sobota 4. března 2017

Vintage challenge se sadou Holmes in Love

Únorová challenge na scrapper.sk je jednou z mála, kde není vyhlášeno téma Valentýn anebo aspoň podmínka umístění srdce apod. Téma VINTAGE je mi velmi blízké, takže jsem se ráda přehrabovala v krajkách a vintage motivech (přiznávám, že stačilo prolistovat sadu papírů UHK Gallery Holmes in Love a historické ornamentální papíry a obrázky mi samy naskákaly do ruky), ničičem jsem "ožužlávala" papír, no užila jsem si to. A vzniklo... překvapivě... Valentýnské přání :DDD